سوالات متداول

سوالات متداول

بله داربوک هر کتابی را می‌تواند پیدا کند. اما راه تهیه کتاب‌ها با هم متفاوت است و پیدا کردن کتاب با ارزان‌ترین راه ممکن همواره اولویت ماست.

تمامی کتاب‌های خارجی و زبان اصلی انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی و … را می‌توانید از طریق داربوک تهیه کنید. اما توجه کنید کتاب‌های فارسی در داربوک فروخته نمی‌شود.

هزینه سفارش کتاب از طریق صفحه اختصاصی داربوک در درگاه امن پی‌پینگ امکان‌پذیر است. با همراه داشتن شماره‌کارت و رمز اینترنتی به راحتی امکان پرداخت اینترنتی برای شما فراهم است.

کتاب‌ها از ۲ روش تهیه می‌شوند. روش اول پیدا کردن نسخه الکترونیک (ایبوک) کتاب و در صورت تمایل چاپ کتاب است. روش دوم خرید مستقیم از آمازون و ارسال به ایران است.

روش اولبه مراتب هزینه کمتری دارد و اولویت ما انتخاب راه اول است. اما با توجه به اینکه تمامی کتاب‌ها نسخه الکترونیک ندارند، برای تهیه بعضی از سفارشات راهی به جز خرید مستقیم از آمازون وجود ندارد.

نسخه الکترونیک کتاب‌ها در کمتر از ۲۴ ساعت پس از پرداخت هزینه به دست شما می‌رسد. کتاب‌هایی که توسط داربوک چاپ می‌شود در کمتر از ۵ روز با پست پیشتاز به سرتاسر ایران ارسال می‌شود. همچنین کتاب‌های خریداری شده از آمازون، بین ۲۰ تا ۳۰ روز زمان می‌برد.

با ارسال سفارش کتاب به داربوک، وضعیت موجودی و هزینه تهیه کتاب به صورت نسخه الکترونیکی و کاغذی به شما اطلاع داده می‌شود.

برای سفارش کتاب اختصاصی نیازی به ثبت‌نام کاربری در وبسایت داربوک نیست. اما برای خرید از قسمت فروشگاه نیاز به ثبت‌نام و ایجاد حساب کاربری است.

بله، کتاب‌های کاغذی به سرتاسر ایران با پست پیشتاز ارسال می‌شود.

سفارش کتاب از دو طریق انجام می‌شود. فرم سفارش در صفحه اصلی وبسایت داربوک و بات تلگرام داربوک.

  1. پول از حسابم کم شده اما پرداخت ناموفق بوده

          در صورتی که تراکنش‌های ناموفق در طی ۲۴ ساعت به حساب شما واریز نشود، به تیم داربوک اطلاع دهید تا پیگیری‌های لازم برای برگشت وجه کسر شده انجام شود.

  1. مشکلی وجود دارد و پرداخت موفق نیست

        شاید به دلیل اختلالات در سیستم بانکی پرداخت موفق انجام نشود، کمی صبر کنید و مجددا امتحان کنید.

  1. مبلغی که پرداخت کردم کمتر/بیشتر از هزینه سفارش کتاب بوده

مبلغ مابه‌تفاوت و جزئیات سفارش را به تیم داربوک ارسال کنید تا پیگیری‌های لازم انجام شود

در صورتی که کتاب توسط داربوک چاپ شود و از آمازون تهیه نشود، امکان تغییر سایز چاپ و نوع جلد کتاب با ۱۵% هزینه بیشتر وجود دارد. کتاب‌ها در سه اندازه وزیری، رقعی و رحلی چاپ می‌شوند و نوع جلد کتاب‌ها به صورت جلد نرم (اصطلاحا Paperpack) و جلد سخت (اصطلاحا Hardcover) موجود می‌باشد.

سفارش کتاب از داربوک ۴ مرحله دارد، ارسال سفارش کتاب توسط شما اولین مرحله است. سپس وضعیت موجودی و هزینه تهیه کتاب در دو نسخه الکترونیکی و کاغذی به شما اطلاع داده می‌شود. در مرحله بعد از طریق صفحه اختصاصی داربوک در درگاه امن پی‌پینگ پرداخت هزینه کتاب انجام می‌شود. به محض پرداخت هزینه فایل الکترونیکی کتاب مورد نظر به شما تحویل داده می‌شود. در صورتی که نسخه چاپ شده کتاب را هم سفارش داده باشید، کتاب چاپ و صحافی می‌شود و به آدرس مورد نظر شما ارسال می‌‎شود.

برای سفارش تعداد بیشتر کتاب‌ها از صفحه درخواست پیشرفته کتاب داربوک می‌توانید استفاده کنید. در این صفحه هر تعداد کتابی که مد نظر داشته باشید را به راحتی می‌توانید در قالب یک سفارش به ما ارسال کنید.

داربوک تیمی متعهد به کتاب و کتاب‌خوانی است. هدف اصلی ما کاهش هزینه و افزایش سرعت دسترسی به جدیدترین منابع علمی دنیا برای ایرانیان است. ما از تعریف و تمجید از خودمان بیزاریم، پس توجه شما را به صحبت‌های مشتریان داربوک جلب می‌کنیم.

با توجه به اینکه محتوای همه کتاب‌های درخواستی توسط تیم داربوک مورد بررسی قرار می گیرند، بدیهی است هرگونه کتابی که شامل محتوای مغایر با سیاست‌ها و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران، شئونات اسلامی و مذهبی یا عفاف باشد٬ توسط داربوک تهیه نمی شود.
کتب فارسی یا کتب زبان اصلی چاپ شده توسط ناشران داخل کشور به علت حمایت از قانون کپی رایت به فروش نمی‌رسند.

سوال دیگری دارید؟