چه کتابی بخوانیم؟ معرفی کتاب

چه کتابی بخوانیم؟ 

معرفی بهترین و پرفروش‌ترین کتاب‌ها

هر هفته یک نوشته

معرفی کتاب‌های زبان اصلی

پیدا کردن کتاب خوب نیاز به زمان و حوصله دارد و متاسفانه خیلی‌ها مشکل پیدا کردن کتاب‌های مورد علاقه‌شان را دارند.

در نوشته‌های بلاگ داربوک، بهترین و پرفروش‌‎ترین کتاب‌های موضوعات مختلف به شما معرفی می‌شوند. با اطمینان از خواندن این کتاب‌ها لذت ببرید.

can't find books

پرفروش‌ترین کتاب‌های سئو (SEO) سال ۲۰۱۷

یکی از ارزان‌ترین و موثرترین روش‌های بازاریابی دیجیتال، بهینه‌سازی موتورهای جستجو (Search Engine Optimization) یا به اختصار سئو (SEO) می‌باشد. در این روش هدف ما اینست که بتوانیم در جستجوهای گوگل و دیگر موتورهای جستجو در کلیدواژه‌های مرتبط با کسب‌وکارمان نمایش داده شویم.

بیشتر بخوان
کتاب بازاریابی

پرفروش‌ترین کتاب‌های بازاریابی و مارکتینگ ۲۰۱۷ در آمازون

گفته می‌شود که یک بازاریاب مصمم باید معادل ۱۰ کتاب آموزشی را در سال (معادل ۲۵۰۰ صفحه) برای حفظ و گسترش مهارت‌ها و دانش بازاریابی خود مطالعه کند. در ادامه این مقاله لیست پیشنهادی ما در زمینه‌ی کتاب‌هایی ضروری برای بازاریابی را ببینید.

بیشتر بخوان
بهترین کتاب‌های مدیریت و رهبری 2017

بهترین کتاب‌های کسب‌وکار و رهبری در سال ۲۰۱۷ از نگاه آمازون

بدون شک مدیران و رهبران کسب‌وکارها نیاز دارند همواره دانش خودشان را به روز کنند. به همین خاطر لیستی به روز (مربوط به امسال یعنی ۲۰۱۷) از بهترین کتاب‌های حوزه فعالیت‌شان را برای شما آماده کرده‌ایم.

بیشتر بخوان
برنامه تلویزیونی شارک تنک

۳۳ کتاب پیشنهادی از کارآفرینان برنامه شارک تنک

مجموعه تلویزیونی شارک تنک (Shark Tank) از سال ۲۰۰۹، از شبکه ABC پخش می‌شود. پخش فصل نهم این سریال از مهرماه امسال شروع شد و بهانه‌ای شد تا این نوشته را در مورد کتاب‌های پیشنهادی کارآفرینان شارک تنک بنویسیم.

بیشتر بخوان
Darbook copy
dialog 2
dialog 4
squirrel
printer
ebook

در دو نسخه کاغذی و الکترونیکی

دسترسی به کتاب‌های زبان اصلی (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و …) از هر زمانی برای شما راحت‌تر و ارزان‌تر شده. هر کتابی که به دنبالش هستید را پیدا می‌کنیم و به دستتان می‌رسانیم!